Domowe imprezy, urządzane zwykle w kameralnym w gronie, czy to z okazji karnawału, czy urodzin bądź imienin, są znacznie mniej wymagające pod względem stroju niż na przykład bal w restauracji, jednak większość kobiet i tak przykłada wielką wagę do tego, co na siebie włożyć. Na co najlepiej postawić, wybierając się na tego rodzaju party?

Sukienka – zawsze dobre rozwiązanie

Większość kobiet wybiera sukienki na imprezę i jest to świetne rozwiązanie choćby dlatego, że duża część pań na co dzień nosi spodnie, więc sukienka automatycznie staje się strojem wyjściowym i odświętnym. Oczywiście jednak na domówkę raczej nie założy się kreacji balowej ani nawet wizytowej. Co więc warto wybrać? Na pewno wygodę i efektowny wygląd zapewni dopasowana sukienka mini, najlepiej z elastycznego materiału, gdyż sztywny nie będzie wygodny ani podczas siedzenia, ani w tańcu. Elastyczny materiał świetnie zamaskuje też defekty figury, a jednocześnie zapewni komfort po obfitym posiłku, nie powodując uciskania.

Jeśli impreza ma nieco bardziej szalony charakter, jest to na przykład sylwester albo bal karnawałowy, warto zaszaleć i postawić na błysk. Bardzo modnym, ale też tak naprawdę ponadczasowym wyborem, jest sukienka z błyszczącego materiału lub cała naszywana cekinami – 100% glamour!

W roli głównej bluzka

Kiedy nie chce się zakładać sukienki, bo na przykład nie lubi się takich strojów, modne stylizacje na domówkę można komponować z takich ubrań, jakie lubi się nosić. Mogą to być bluzka lub koszula, połączone ze spodniami czy spódnicą. Świetnie wyglądają na przykład eleganckie koszule damskie z koronką, najlepiej czarne, połączone z również czarnymi, skórzanymi spódnicami. Taki strój jest niezwykle sexy, szczególnie gdy koronka lekko prześwituje. Koszulę należy oczywiście wpuścić w spódnicę – najlepiej, by była ona z wysokim stanem, dzięki czemu fantastycznie wyszczupli i podkreśli talię.

Taka „góra” świetnie będzie też wyglądała ze spodniami. Idealny imprezowy look uzyska się, łącząc koronkową koszulę z lateksowymi spodniami lub legginsami. W takim stroju każda figura zyska na atrakcyjności, zaś szczupłe panie będą wyglądały jak gwiazdy!

Jakie buty?

Oczywiście najlepszym wyborem są buty na obcasach, gdyż wysmuklają optycznie figurę, wydłużają nogi i dodają elegancji. Jeśli jednak nie lubi się tego rodzaju obuwia, do spodni śmiało można dobrać czarne (najlepiej połyskujące) baleriny. Sukienka zaś świetnie będzie wyglądała z kozakami za kolano – pięknie wydłużą one nogi nawet gdy będą zupełnie płaskie.